Liner Tarım Hakkında

Tarım ve hayvancılık sektöründe edinilen 10 yıllık tecrübeyle kurulan Liner A.Ş 2015 yılı itibari ile Ankara’da hizmet vermeye başlamıştır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile çevreye duyarlı olarak yüksek kaliteli ve en son teknolojiye sahip yeni nesil ürünler sunan Liner A.Ş, çok kısa zamanda tarım ve hayvancılık sektöründe güvenilir ve önde gelen firmalardan olmayı başarmıştır. Kaliteli ürünler üreten ve yenilikçi çözümler sunan modern başarılı bir şirkettir. Kuruluşundan bu yana amacı hizmetlerini yüksek kalitedeyerine getirmek olmuştur.

Uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz, sağlıklı ve verimli hayvancılık için ideal barınak koşulları sağlayan bir dizi çevresel koruma sistemi geliştirmemizi sağlamıştır. Firmamız teklif ve sunumlarında başlangıçtan son safhaya kadar birçok konuda müşterilerine en akılcı ve verimli çözümleri sunarak tecrübelerini paylaşmaktadır. LİNER; çok önemsediği teknik servis ve yedek parça temini/tedariği ile de satış sonrası desteğini vererek müşterilerinin daima yanında olarak hizmet vermektedir. Kalite ve müşteri memnuniyetinde bizleri yukarılara taşıyan, firmamıza güvenip ve destekleyen siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

İhracat belgemizi görmek için tıklayınız.

Misyonumuz

Ürünlerini uluslararası kalite standartlarında üreterek müşterilerinin ihtiyaçlarına en son teknoloji ile anahtar teslim çözümler sunmayı, yeni gelişmeler konusunda müşterilerini, toplumu ve sorumlu olduğu sosyal çevreyi sürekli ve düzenli olarak bilgilendirmeyi, çalışanlarını insani değerlerle yaşatmayı, çevreye ve doğaya karşı sorumluluk bilinci ile hareket etmek.

Vizyonumuz

Liner A.Ş her geçen gün yurt içinde ve yurt dışında daha çok noktada daha fazla insana hizmet götürmeyi; sektöründe verdiği güven, kalite bilinci ve hizmet kalitesi ile bilinen ve takip edilen bir firma olmak.